Zapraszamy latem na wspólne spacery i wycieczki rowerowe, a zimą biegóweczki po przepięknym lesie oraz odpoczynek w naszej Borowiance

www.przystan-restauracja.pl

Catering

Catering dla firm

Jeśli organizujecie Państwo w swojej firmie szkolenie bądź inne spotkanie nieformalne - zapraszamy do skorzystania z oferowanych przez naszą restaurację usług cateringowych. Przygotujemy Państwu przekąski oraz dania obiadowe na najwyższym poziomie w konkurencyjnych cenach. ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

Catering domowy

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług wszystkich, którzy lubią przyjmować gości w zaciszu domowego ogniska, a nie koniecznie cieszy ich ciągłe stanie przy garnkach w kuchennej scenerii. Przygotujemy dla Państwa menu na każdą okazję i dostarczymy do domu, by mogli Państwo wraz z gośćmi cieszyć się wspólnie spędzonym czasem.

Catering na narty

Coraz częściej wybieramy się na narty w Alpy lub w Dolomity, które gwarantują śnieg oraz oferują nam świetnie przygotowane setki kilometrów tras narciarskich.Często wybieramy wersję oszczędnościową i wybieramy kwatery prywatne - apartamenty. Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom oferujemy "catering na narty", by po aktywnie spędzonym dniu na stoku nie tracić euro w portfelu i resztek energii na przygotowywanie posiłków. Bo nic nie smakuje tak dobrze jak polski bigos czy krokiet w alpejskiej dolinie;)